İptal ve İade Koşulları
Tekirdağ içinden vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra gönderilecektir. Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

İADE ve DEĞİŞİM

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler, teslim alındığı tarihten itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Kapıda ödeme, eft, ve havale ile gerçekleşen alışverişlerde ise sadece müşteri adı ve hesabına ödeme yapılır. Farklı isim ve hesaplara ödeme kesinlikle yapılmaz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız teslimat yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra teslimat görevlisinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.